استفاده از شوینده لاروش پوزای در صنعت تولید روغن های خوراکی

اگر بیشتر روز خود را با لکه های خارش دار صورت یا جمع آوری تکه های پوسته پوسته شده خود می گذرانید، روی یک پاک کننده ملایم با ترکیبات آبرسان سرمایه گذاری کنید.

شوینده لاروش پوزای غنی شده با اسید هیالورونیک، به پوست کمک می کند تا رطوبت خود را بدون از بین بردن روغن های طبیعی شما حفظ کند تا درخشندگی تازه و جوانی داشته باشد.

ما چیزی جز شستشوی صورت آبرسان هندوانه سنت آیوز را توصیه نمی کنیم.

بافت ژل جوان کننده آن، لکه های تحریک شده را تسکین می دهد و پوست را با درخشش مخملی می بخشد.

آیا تا به حال شده است که کسی از شما بپرسد که آیا هایلایتر روی آن دارید، در حالی که در واقع فقط روغن روی پوست شما است؟

اگر بله، در جای مناسبی هستید! اگر پوست چرب دارید، ما شست و شوی صورت بدون لکه های زیبایی روشن POND’S و مجموعه ما از بهترین انتخاب های کلاس خود را تضمین می کنیم.

این معجون پوند با بهبود پوست مستعد آکنه، عمیقاً پاکسازی و تیرگی را کاهش می دهد و درعین حال درخشندگی پوست شما را با پرو ویتامین B3، محلول روشن کننده قوی پوست، افزایش می دهد.

شوینده

همچنین خاصیت کف کنندگی آن ترشح بیش از حد چربی پوست را خیس می کند و از مسدود شدن منافذ جلوگیری می کند.

اگر همه چیز سیاه و سفید بود، درک آنها آسان بود، اما به محض اینکه به منطقه خاکستری لغزیدند، علامت سوال ظاهر می شود.

مشابه این، دانستن نحوه انتخاب یک پاک کننده برای پوست مختلط یک چشم انداز دشوار است.

با این حال، نگران باشید زیرا شستشوی صورت طراوت بخش Simple’s Kind To Skin اینجا برای شماست.

این شوینده 100% بدون صابون، غنی شده با ویتامین E و آلانتوئین است. دو عنصر جادویی که به طور مشترک برای بازسازی، تغذیه و پاکسازی پوست کار می کنند.

آلانتوئین از خشک شدن پوست جلوگیری می کند تا پوست را آبرسانی کند، در حالی که ویتامین E خوب ترشحات سبوم طبیعی پوست را تنظیم می کند پوست شما را مرطوب و درخشان نگه می دارد.

این ستاره مراقبت از پوست که بسیار برای پاک کردن آرایش شناخته شده است، برای انواع پوست عالی است (بله، درست است!) با این حال، کسانی که پوست فوق العاده حساسی دارند می توانند گزینه های بدون الکل یا عطر را جستجو کنند.

خاک رس به عنوان یک ماده مراقبت از پوست، بیشتر به دلیل خواص پاک کنندگی آن شناخته شده است.

و به همین دلیل، آنها یک گزینه عالی برای پوست های مختلط یا چرب هستند فقط مطمئن شوید که بعد از آن از یک مرطوب کننده بدون چربی استفاده کنید.